O NÁS

Martin Tóth

Učí dospelákov a prípravku acrobatics
"Venoval som sa roky futbalu, no po zmene pohľadu na šport ako taký, som začal pátrať po rôznych pohybových disciplínach, v ktorých som hľadal záľubu. Zaujal ma silový a kondičný rozvoj, bojové umenia, tanec a mnoho iného. Prebralo ma až zranenie chrbtice, po ktorom som začal intenzívne študovať fyzioterapeutické metodiky ako športovec a tréner v jednej osobe, spomeniem len prístupy ako Vyvojová kineziológia, diagnostika pohyb. aparátu, Hlboký stabilizačný systém, spojenie fyzioterapie a jógy. Objavujem v pohybe slobodu, pracujem na rozvoji mobility, stojkách či sile. Aktuálne sa venujem základom akrobacie a parkouru, nájdeš ma cvičiť na kruhoch ale aj na tatami pri jude alebo bjj. Môj pohľad na pohyb sa snažím odovzdávať mojim študentom."

Richard Faško

Učí deti
"Začínal som ako všestranné, pohybovo obratné dieťa s obľubou mať stále zelené kolená a vždy vyliezť na najvyšší konár ako prvý. Mimoriadnu radosť mi robí voda, plávanie, aktuálne mám v obľube kajak a v zime som na lyžiach. V súčasnosti sa venujem rozvoju sily a rozsiahlejšej pohybovej obratnosti. Pohyb beriem ako svoju prirodzenú súčasť a pristupujem k nemu pocitovo. Potrebu telesnej výchovy posúvam v súčasnosti do väčšieho povedomia prostredníctvom projektu pohybovej prípravy detí. Spolupracujem s pedagógmi a školami. "

Viktória Černáková

Učí deti
Športovala som od útleho detstva. Najskôr to bola gymnastika a potom som hrávala volejbal za Levice. Pohyb sa stal mojou každodennou súčasťou a už si bez neho svoj život neviem predstaviť. Za to vďačím svojmu otcovi. On vypestoval u mňa pozitívny prístup k športu a naučil ma bicyklovať, korčulovať, lyžovať, plávať.... a pravidelne sa zúčastňoval na volejbalových zápasoch. Je a aj vždy bude pre mňa veľkým vzorom. Preto sa snažím odovzdať nadobudnuté skúsenosti nielen svojim deťom a priateľom ale aj mojim žiakom v škole, cvičencom v Jungle pohybovej škole i dievčatám na volejbale. Pohyb ma napĺňa radosťou a ak u detí ktoré trénujem vidím nadšenie, moja radosť je dvojnásobná.