O NÁS

Richard Faško

Učí deti
"Začínal som ako všestranné, pohybovo obratné dieťa s obľubou mať stále zelené kolená a vždy vyliezť na najvyšší konár ako prvý. Mimoriadnu radosť mi robí voda, plávanie, aktuálne mám v obľube kajak a v zime som na lyžiach. V súčasnosti sa venujem rozvoju sily a rozsiahlejšej pohybovej obratnosti. Pohyb beriem ako svoju prirodzenú súčasť a pristupujem k nemu pocitovo. Potrebu telesnej výchovy posúvam v súčasnosti do väčšieho povedomia prostredníctvom projektu pohybovej prípravy detí. Spolupracujem s pedagógmi a školami. "

Viktória Černáková

Učí deti
Športovala som od útleho detstva. Najskôr to bola gymnastika a potom som hrávala volejbal za Levice. Pohyb sa stal mojou každodennou súčasťou a už si bez neho svoj život neviem predstaviť. Za to vďačím svojmu otcovi. On vypestoval u mňa pozitívny prístup k športu a naučil ma bicyklovať, korčulovať, lyžovať, plávať.... a pravidelne sa zúčastňoval na volejbalových zápasoch. Je a aj vždy bude pre mňa veľkým vzorom. Preto sa snažím odovzdať nadobudnuté skúsenosti nielen svojim deťom a priateľom ale aj mojim žiakom v škole, cvičencom v Jungle pohybovej škole i dievčatám na volejbale. Pohyb ma napĺňa radosťou a ak u detí ktoré trénujem vidím nadšenie, moja radosť je dvojnásobná.

Martin Tóth

Učí prípravky parkour a freerun
"Venoval som sa roky futbalu, no po zmene pohľadu na šport ako taký, som začal pátrať po rôznych pohybových disciplínach, v ktorých som hľadal záľubu. Zaujal ma silový a kondičný rozvoj, bojové umenia, tanec a mnoho iného. Prebralo ma až zranenie chrbtice, po ktorom som začal intenzívne študovať fyzioterapeutické metodiky ako športovec a tréner v jednej osobe, spomeniem len prístupy ako Vyvojová kineziológia, diagnostika pohyb. aparátu, Hlboký stabilizačný systém, spojenie fyzioterapie a jógy. Objavujem v pohybe slobodu, pracujem na rozvoji mobility, stojkách či sile. Aktuálne sa venujem základom akrobacie a parkouru, nájdeš ma cvičiť na kruhoch ale aj na tatami pri jude alebo bjj. Učím sa od učitela Ido Portal a v rámci parkour sú moje vzory hlavne Pasha a jeho pohľad.

Timotej Vyhlídal

Učí pokročilých Parkour a freerun