PARKOUR A FREERUN

 

V programe PARKOUR A FREERUN dávame deťom príležitosť ako zmysluplne tráviť svoj voľný čas a učíme ich ako získať nové zručnosti. Venujeme sa disciplínam ako parkour/freerun či gymnastike no nielen tomu. Cieľom programu je nešpecializovať sa na konkrétnu disciplínu ale v tréningoch uplatňovať princíp hravosti, rôznorodosti tréningov a spoznávanie pohybu tak ako sme sa to kedysi učili my. Koncept nadväzuje na detskú pohybovú prípravu, ktorú vedieme už 5 rok. 

 


SKUPINY PARKOUR A FREERUN
 

PRÍPRAVKA 7-9 rokov
S najmenšími parkour nadšencami a šikovníkmi vedieme hodiny hravo a jednoduchou formou ich vedieme k prekonávaniu prekážok, učením sa nových prvkov a hraniu sa s pohybom. Forma tréningu je zábavná a prvotným cieľom je naučiť základy každé dieťa ktoré má veľkú chuť sa hýbať.

PRÍPRAVKA 10 -14 rokov 
S touto vekovou katégóriu sa venujeme cieľavedomejšie pohybu, ktorý už náš študent vyhľadáva a chce sa naučiť v bezpečnom a trvale motivačnom prostredí. Orientujeme sa nielen na špecifickú prípravu pre parkour ale aj silovému tréningu a ohybnosti ktorú nutne potrebujú. Pripravujeme ich na pokročilú skupinu kde dostávajú ešte viac špecializovanej prípravy. 

POKROČILÍ študenti sú už zdatnejší je to skupina kde študenti zvládajú náročnejšie prvky a kombinácie. Vyhľadávajú podporné prostredie a dobrú partiu kde sa môžu navzájom posúvať, spolu s naším učiteľom. 

DIEVČENSKÁ SKUPINA ACROBATICS
Je to nová skupina zameraná na dievčatá vo veku od 8 rokov - 14 rokov. Venujeme sa v nej vzdušnej akrobacii a prvkom ktoré nutne potrebujú k tanečnému prejavu alebo len tak pre zábavu. Špecifickejšie sa jedná o prvky ako premety vpred, vzad a saltá, či butterfly alebo aerial a rôzne iné prvky z gymnastiky a akrobacie. 

Táto skupina nie je zameraná na športovú gymnastiku. 

 

 

 

87 EUR
12 týždnov
V rezervačnom systéme nájdete čas pre jednotlivé skupiny. Vytvoríte si profil a následnej si rezervujete miesto vo vybranej skupine.